KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. července do 21. července 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Puig: Jorge bude vyhrávat

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Repsol Media
Puig: Jorge bude vyhrávat
20.07.2018
 

Manažer továrního týmu Repsol Honda je přesvědčen o tom, že Jorge Lorenzo bude na Hondě vyhrávat, je to jen otázkou času na adaptaci.

Pro příští sezonu královské kubatury MotoGP tovární tým Repsol Honda angažoval španělského závodníka Jorge Lorenza, který odchází od továrního týmu Ducati a nahrazuje Daniho Pedrosu.
 
Nyní se k tomuto rozhodnutí vyjádřil i samotný manažer továrního týmu Repsol Honda pan Alberto Puig. Dle slov tohoto muže čeká Jorgeho nová velká výzva, protože motocykl Honda má výrazně odlišnou charakteristiku proti tovární Ducati, na kterou byl zvyklý doposud. Zároveň dodává, že příchod nového silného kolegy uvítal i Marc Márquez.
 
„Jorge vyhrál v královské kubatuře již tři mistrovské tituly. Jsem přesvědčen o tom, že má na to, aby i na naší motorce dosáhl na kvalitní výsledky. Očekávám, že bude pravidelně bojovat o vítězství. Je ale pravdou, že nikdy nevíte, jak rychle se jezdec dokáže adaptovat na novou motorku, potřeboval i relativně dost času na to, aby si zvykl na Ducati. Pak dokázal vyhrát dva závody v řadě. Bude rychlý, jen nevíme, kolik času mu to zabere,“ řekl Alberto Puig.  

Další články sekce MotoGP