KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. června do 16. června 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Puig: Rossiho čas je už pryč

Text: jnyk, Zdroj: Motorsport Magazin, Foto: Honda
Puig: Rossiho čas je už pryč
20.12.2018
 

Manažer továrního týmu Repsol Honda prohlásil, že Rossiho čas je již pryč a Valentino by měl přehodnotit svoji budoucnost.


Manažer továrního týmu Repsol Honda, bývalý závodník Alberto Puig, si v jednom z nedávných rozhovorů opět nebral servítky a opřel se kritikou do devítinásobného mistra světa Valentina Rossiho. Dle Puiga je nyní jedničkou v MotoGP Marc Márquez a Valentino se s touto skutečností stále není schopen vyrovnat.

Zároveň Puig prohlásil, že Valentino by se konečně měl smířit s tím, že vyhrávat se nedá věčně a přehodnotit své budoucí působení v královské kubatuře MotoGP.

„Valentino byl vždy velkolepý závodník a má můj největší respekt. I přes svůj věk závodí stále dál. Stále má obrovskou chuť po vítězství a talent být rychlý, nedokáže ale akceptovat skutečnost, že už nedokáže vyhrávat a jeho čas je už pryč. Respektuji jej, ale vše v životě má svůj čas. A ať se to Valentinovi líbí či nikoliv, aktuálně je jedničkou Marc. Občas se člověk musí zastavit a zamyslet se nad budoucností,“ řekl Alberto Puig


Další články sekce MotoGP