KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. dubna do 28. dubna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Quartararo: Mám obrovskou příležitost

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Quartararo: Mám obrovskou příležitost
01.09.2018
 

Devatenáctiletý Fabio Quartararo dostal příležitost závodit již v příštím roce v královské kubatuře v barvách nově vzniklého týmu Petronas Yamaha.

Teprve devatenáctiletého Fabia Quartarara čeká v příští sezoně vstup do královské kubatury MotoGP, kde bude hájit barvy nově vzniklého týmu Petronas Yamaha po boku zkušenějšího týmového kolegy Franca Morbidelliho. Jak sám Fabio přiznává, bude to pro něj obrovský krok.
 
Aktuálně devátý muž průběžného hodnocení kubatury Moto2 se bude muset v příštím roce spoustu věcí učit, jak ale potvrdil, je na tuto velkou výzvu připraven a zároveň odhodlán dát do toho maximum.
 
„Je to pro mne obrovská příležitost, musím ještě jednou poděkovat všem, kteří mi tuto skutečnost umožnili. Mám z toho obrovskou radost, je to pro moji kariéru samozřejmě velká šance. Zároveň jsem si ale dobře vědom toho, že rozdíl mezi Moto2 a MotoGP je obrovský, ale já se cítím dobře připravený na tuto velkou výzvu. Udělám vše pro to, abych v příští sezoně odváděl co nejlepší práci a také výsledky,“ řekl Fabio Quartararo.

Další články sekce MotoGP