KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 24. do 1. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Quartararo: Nikdo mne nestresuje

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Quartararo: Nikdo mne nestresuje
26.12.2019
 

Francouzský závodník Fabio Quartararo je s přístupem týmu Petronas Yamaha maximálně spokojený a těší se na další sezonu.


Fabio Quartararo byl bezpochyby jedním z největších překvapení letošní sezony královské kubatury MotoGP. Nováček, který nastoupil v barvách týmu Petronas Yamaha, se několikrát dokázal prosadit na pole position, stejně tak i bojovat do poslední zatáčky o vítězství v závodu.

Jak nyní v jednom z rozhovorů Quartarao přiznal, rozhodnutí přestoupit do MotoGP hodnotí zpětně jako správné a věří, že v sezoně 2020 zaznamená další výkonový progres a podaří se mu vybojovat vysněné vítězství.

„Jsem zde maximálně spokojený. Ze strany týmu na mne nikdy nebyl kladen žádný tlak. Chtějí jediné – abych zůstal klidný a vydal ze sebe to nejlepší. Je to vůbec první tým, kde jsem takový přístup zažil. Nikdo mne nestresuje nebo nedostává pod klad, každý je klidný a dělá svoji práci na maximum. Jakmile máme práci hotovou, můžeme se společně bavit a smát. To znamená, že si společně užíváme i čas, který trávíme mimo box,“ řekl Fabio Quartararo


Další články sekce MotoGP