KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 9. prosince do 15. prosince 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rabat další 2 roky u Avintie

Text: jnyk, Zdoj: TZ Avintia
Rabat další 2 roky u Avintie
02.08.2019
 

Tito Rabat prodloužil svoji aktuální smlouvu u týmu Avintia Racing o další dvě sezony, pojede zde minimálně do roku 2021.


Před začátkem druhé poloviny letošní sezony královské kubatury MotoGP oznámil tým Avintia Racing prodloužení smlouvy se španělským závodníkem Tito Rabatem o další dvě sezony, Tito má tak svoji budoucnost u současného týmu zajištěnou do konce sezony 2021.

Zatím ale není zcela jasné, na jakých motocyklech Tito tyto další dvě sezony odjede. Dle zákulisních informací připadá v budoucích dvou sezonách v úvahu přestup na satelitní motocykly Aprilia nebo Suzuki.

„Mám velkou radost z toho, že jsme se s týmem dohodli na prodloužení a pojedeme spolu další dvě sezony. V příštím roce bychom měli mít k dispozici tovární motocykly specifikace 2020. Díky tomu bychom měli mít možnost bojovat o mnohem lepší umístění. V MotoGP potřebujete ten nejlepší materiál, abyste dokázali bojovat o přední pozice. Nová smlouva mi dodává spoustu sebedůvěry. V druhé polovině sezony budeme určitě silnější,“ řekl Tito Rabat.


Další články sekce MotoGP