KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. března do 24. března 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rabat: V Mugellu chci startovat

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Avintia
Rabat: V Mugellu chci startovat
25.05.2018
 

Tito Rabat se zranil při těžkém pádu v rámci testů v Barceloně, nyní ale říká, že v Mugellu chce za každou cenu startovat.

Španělský závodník Tito Rabat absolvoval při testech v Barceloně velmi těžký pád, po kterém byl následně převezen do nemocnice v Barceloně se zraněním levé ruky. Prvotní informace hovořily o nutné operaci a následně téměř garantovaném výpadku v následující GP, která se jede příští týden v Mugellu.
 
Po další lékařské prohlídce bylo ale zjištěno, že operace není nutná a Rabat byl včera z kliniky Dr. Mira v Barceloně propuštěn do domácí léčby. Jak poté španělský závodník prohlásil, start v Mugellu je možný a sám udělá maximum pro to, aby v Grand Prix Itálie nechyběl.
 
„Z nemocnice jsem již byl propuštěn. Na okruhu i poté v nemocnici se mi dostalo té nejlepší péče, ještě ve středu vše nasvědčovalo tomu, že start v Mugellu je vyloučen, protože jsme počítali s tím, že budu muset být operován. Po dalších prohlídkách se ale ukázalo, že operace není nutná. Já osobně udělám maximum pro to, abych v Mugellu startoval, chci tam jet za každou cenu,“ řekl Tito Rabat.

Další články sekce MotoGP