KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. dubna do 28. dubna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Razali: Morbidelli pojede v Top 10

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Razali: Morbidelli pojede v Top 10
01.09.2018
 

AKTUALIZOVÁNO-OPRAVENO - Manažer nově vzniklého týmu Petronas Yamaha je přesvědčen o tom, že Franco Morbidelli bude v příští sezoně pravidelně bojovat v první desítce.

Pro příští sezonu královské kubatury MotoGP vstupuje do startovního pole nový tým Petronas Yamaha, jenž postaví na start dva satelitní motocykly. Zatímco nováček Fabio Quartararo se bude v příštím roce především učit a adaptovat motocyklu královské kubatury, od Franca Morbidelliho jsou očekávány silné výkony.
 
Jak nyní prozradil boss tohoto nově vzniklého týmu, pan Razlan Razali, počítá s tím, že Franco Morbidelli bude schopen na áčkové specifikaci motocyklu Yamaha získávat pravidelně umístění uvnitř první desítky.
 
„Franco Morbidelli je mistr světa a má na svém kontě skvělou bilanci. O jeho talentu není pochyb, a i když v letošní sezoně nemá zrovna schopnou techniku, dokázal několikrát zajet velmi dobrý výsledek. Já osobně počítám s tím, že od něj příští rok můžeme očekávat dobré výsledky. Franco bude mít k dispozici motocykl Yamaha v A-specifikaci, k tomu připočítáme, že na startu bude v příštím roce celkem 8 továrních motocyklů, takže věřím, že Franco s nimi bude pravidelně bojovat. Naším cílem je dojíždět pravidelně v Top 10,“ řekl Razlan Razali pro Speedweek. 

Další články sekce MotoGP