KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Razali: MotoE je velká příležitost

Text: jnyk, Zdroj: Crash.net, Foto: Petronas
Razali: MotoE je velká příležitost
17.01.2019
 

Manažer týmu Sepang Racing je přesvědčen o tom, že v MotoE by jeho tým mohl s Bradley Smithem zabojovat o titul.


V roce 2019 bude závodní tým Sepang Racing zastoupen ve všech kubaturách šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů, a to i včetně nově vzniklé kategorie MotoE. Právě do této třídy vkládá manažer týmu, pan Razlan Razali, své největší naděje.

Jak tento zkušený muž prohlásil v jednom z nedávných rozhovorů, právě v nově vzniklé kubatuře MotoE má jeho tým asi největší šance na zisk mistrovského titulu. Hlavním důvodem je dle jeho slov skutečnost, že bude vše nové, a proto je zde obrovská šance překvapit.

„Já osobně vidím právě v kubatuře MotoE pro náš tým největší příležitost zabojovat o mistrovský titul. Ale samozřejmě v každé kubatuře jsme proto, abychom bojovali o co nejlepší umístění, nikoliv jen do počtu. Jsme nyní ve všech kategoriích a nastavili jsme si silný vývojový program. Po úspěchu GP Malajsie se naše vláda rozhodla, že je pro ni MotoGP důležité, a proto vyhradila speciální rozpočet pro rozvoj mladých závodníků. I díky tomu jsme mohli postavit strukturu v Moto3, Moto2 i MotoGP a nyní MotoE. Nyní potřebujeme tato místa zaplnit opravdovými talenty,“ řekl Razlan Razali


Další články sekce MotoGP