KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Redding chce v neděli další top ten

Foto: Tým Estrella Galicia 0,0 MotoGP
Redding chce v neděli další top ten
23.09.2015
 

Scott Redding míří o tomto víkendu ke Grand Prix Aragonie poté, co v posledních dvou závodech MotoGP dosáhl svých nejlepších výsledků kariéry.

 
Tým Estrella Galicia 0,0 MotoGP a jeho jezdec Scott Redding získali v Misanu pódium v královské kategorii silničních motocyklových závodů. Tento víkend dvaadvacetiletý Brit má ale opět dva své standardní cíle. Prvním z nich je zajistit si umístěním v první desítce ve třetím tréninku postup přímo do druhé kvalifikace a za druhé, aby v nedělním závodě skončil mezi nejlepšími deseti jezdci.
 
Scott Redding:
„Byl to skvělý pocit, stát poprvé na stupních vítězů v MotoGP v Misanu, ale musíme být s tím, co jsme tam dosáhli, realističtí. Podmínky byly pravděpodobně nejtěžší, jaké kdy kdokoliv z nás zažil při závodech a já jsem měl to štěstí, že jsem mohl využít dvě výměny motorek. Budeme přistupovat k tomuto víkendu v Aragonu se stejnými cíli jako vždy, tedy být v první desítce ve volném tréninku, dostat se v sobotu odpoledne rovnou do druhé kvalifikace a pak se pokusit o desítku v nedělním závodě.“

Další články sekce MotoGP