KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Redding má top ten, ale...

Foto: Octo Pramac Yakhnich Team
Redding má top ten, ale...
22.03.2016
 

Britský jezdec Scott Redding v Grand Prix Kataru proměnil první závod s Ducati v zisk top ten, jednoznačně spokojen ale rozhodně není.

 
První kolo sezony MotoGP na okruhu Losail v katarském Doha znamenalo pro britského závodníka Scotta Reddinga závodní premiéru s motocyklem Ducati. S ním se Brit připravoval během několika testů, po kterých si věřil na dobrý výsledek. V závodě nakonec dojel na 10. místě, což po docela tvrdém víkendu byl pozitivní počin, nicméně jezdec samotný není s tímto výsledkem spokojený.
 
Scott Redding
„Po tomto prvním závodě mám smíšené pocity. Jsem spokojený, ale očekával jsem víc. "Zklamaný" není to správné slovo, protože jsme měli dost těžký víkend s dvěma pády a špatnou kvalifikací. Po testech jsme mysleli, že jsme v dobré kondici, ale samozřejmě nám něco chybělo. Před závodem bych bral top 8 nebo top 10 a nakonec jsme to trefili. Z tohoto závodu se můžeme poučit, a to i ze startu, při kterém jsem nebyl dobrý a ztratil několik pozic. Co bych rád udělal v Argentině? Chtěl bych najít zpět pocit z testu. Přestože to nešlo tak špatně, tak jsem zjistil, že není vše úplně nejlepší.“


 


Další články sekce MotoGP