KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. března do 14. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Redding: Marc měl lepší podmínky

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Aprilia
Redding: Marc měl lepší podmínky
18.01.2019
 

Scott Redding pojede nadcházející sezonu v šampionátu BSB, jak nyní prohlásil, narozdíl od Marca Márqueze nemá za svými zády tolik silných partnerů.


Scott Redding nedokázal pro sezonu 2019 sehnat angažmá v šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů a přechází do britského superbikového šampionátu BSB, kde má pro nadcházející rok jasný cíl – vyhrávat.

Jak zároveň Redding dodává, bohužel na rozdíl od Marca Márqueze za ním nestojí tolik silných partnerů, a i proto se mu nepodařilo v šampionátu MS motocyklů naplno ukázat jeho talent a také se tam udržet.

„Nechtěl jsem přecházet do BSB, ale bohužel to byla jediná možnost, kam bych mohl jít a měl konkurenceschopnou techniku. Bohužel v motocyklovém sportu má obrovskou váhu to, kdo za vámi stojí. S Marcem jsem v nižších kubaturách mnohokrát bojoval, ale bohužel za ním od začátku kariéry stojí silní partneři jako Red Bull a Repsol. Stejně tak ho po celou kariéru podporuje Alzamora. Když se jezdec vyvíjí, je nejdůležitější, co má okolo sebe. Můžete přijít s obrovským talentem, ale když za vámi stojí silní partneři a peníze, dostanete se o kousíček dál,“ řekl Scott Redding.


Další články sekce MotoGP