KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Redding: Musíme se zlepšit

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Marc VDS Racing
Redding: Musíme se zlepšit
04.04.2015
 

Britský závodník Scott Redding rozhodně není spokojen s třináctým místem v Kataru a volá po zlepšení výsledků již v Austinu.

Britský závodník Scott Redding nešetřil po úvodní Grand Prix letošní sezony na katarském okruhu Losail Internacional Circuit slovy zklamání. Redding dokončil úvodní závod na satelitním motocyklu Honda v barvách týmu Marc VDS Racing až na třinácté pozici, což bylo hluboko za jeho i týmovými očekáváními.
 
Pro nadcházející závody je tak cíl jasný - co nejdříve pokročit v adaptaci na nový motocykl a pravidelně bojovat o umístění v první pětce.
 
„Musíme být více konkurenceschopní. Nemůžeme rozhodně s naší tovární motorkou dojíždět do cíle na takovýchto místech. V každém závode musím být uvnitř první sedmičky, třinácté místo je pro nás neakceptovatelné. Nechybí nám k tomu mnoho, v kvalifikaci jsem ztrácel na nejrychlejší jen 1,3 sekundy. Je ale pravdou, že letos jsou rozdíly mezi prvním a posledním opravdu velmi malé. V Kataru jsem chtěl dojet v první desítce, ale bohužel mi na takový výsledek chyběla rychlost. Musíme zapracovat na nastavení motocyklu, chybí mi přilnavost a potřeboval bych také zlepšit chování motorky při zatáčení. Chvíli ale ještě bude trvat, než se nám podaří nastavení vyladit. V Austinu bych ale chtěl zaznamenat znatelné zlepšení,“ řekl Scott Redding pro Speedweek.   

Další články sekce MotoGP