KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Redding: Výsledky mi starost nedělají

Text: jnyk, Zdroj: MCN, Foto: Marc VDS Racing
Redding: Výsledky mi starost nedělají
08.02.2015
 

Britský závodník Scott Redding uzavřel první malajský test na sedmnácté pozici, jak sám říká, tento výsledek mu v současné chvíli ale starosti rozhodně nedělá.

Britský závodník Scott Redding uzavřel úvodní letošní test na malajském okruhu Sepang na sedmnácté pozici, jak sám ale říká, tento výsledek mu v současné chvíli rozhodně žádné starosti nepůsobí.
 
Bývalý mistr světa Moto2 se dle svých slov nesoustředil na zajetí co nejrychlejšího času, ale především na přizpůsobení se novému motocyklu Honda RC213V a nalezení ideálního nastavení. Na rychlé časy se budou sestředit až v příštím testu na konci února.
 
„S průběhem tohoto testu jsem spokojený, nakonec jsem můj nejrychlejší čas zajel odpoledne, kdy nebyl na trati zrovna ideální grip. Bohužel jsem zmeškal ráno ten ideální čas, kdy měla trať lepší přilnavost a hodně jezdců zajelo svá rychlá kola. Nyní jsme se ale s týmem především snažili nalézt nastavení, které mi bude sedět. Když jsme se dívali na data z prvního a posledního dne, udělali jsme velký pokrok, vypadalo to, jako kdyby na motorce seděli dva různí jezdci. Ještě máme rezervy na brzdách, kde nebrzdím s potřebnou agresivitou. Z našeho výsledku si starosti rozhodně nedělám. Vůbec jsem se nehnal za rychlými časy, snažil jsem se porozumět motorce a pracovat na jezdeckém stylu. Oproti loňské motorce má tento stroj obrovskou sílu, díky tomu jsem měl trošku problémy udržet ideální rychlost při průjezdu zatáčkami. Už se těším na další test, kdy budeme pokračovat v naší práci,“ řekl Scott Redding

Další články sekce MotoGP