KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 24. do 1. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rins: Chceme se opět zlepšit

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Rins: Chceme se opět zlepšit
29.12.2019
 

Alex Rins má společně s týmem Suzuki pro sezonu 2020 jasný cíl - získat více vítězství i pódiových umístění než v roce 2019.


Španělský závodník Alex Rins v letošní sezoně zaznamenal další krok kupředu, když se mu hned v Austinu podařilo vybojovat vítězství v texaském Austinu, poté následoval ještě další vítězný závod v Silverstone. 

Do sezony 2020 si ale tento španělský jezdec klade ještě vyšší cíle a věří, že i nová motorka pomůže výsledky továrního týmu Suzuki Ecstar opět pozvednout.

„Aktuálně máme zimní přestávku, kdy nemůžeme testovat. Je příjemní trávit čas doma, ale zároveň neustále tvrdě trénuji, abych byl co nejlépe připravený na sezonu 2020. Již jsem testoval motor pro sezonu 2020 a cítil jsem v mnoha ohledech zlepšení. I proto se již nemohu dočkat prvních testů v Sepangu, kde budu mít další příležitost testovat novou motorku. Cíl pro sezonu 2020 je jasný, získat více vítězství a pódiových umístění než v roce 2019. Po těchto testech uvidíme, zda toho budeme schopni dosáhnout,“ řekl Alex Rins


Další články sekce MotoGP