KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rins v Jerezu nepojede

Text: jnyk, Zdroj: TZ Suzuki
Rins v Jerezu nepojede
28.04.2017
 

Alex Rins podstoupil v Barceloně operaci zraněného zápěstí a z účasti v Grand Prix Španělska na okruhu Jerez de la Frontera je vyloučen.

Jak jsme vás již dříve informovali, španělský závodník Alex Rins továrního týmu Ecstar Suzuki, se při úvodních trénincích na Grand Prix Texasu v Austinu zranil a do samotného závodu již ani nenastoupil. Následně byl Rins transportován do Barcelony, kde bylo jeho zlomené zápěstí prohlédnuto a stanovena další léčba.
 
Alex následně podstoupil operaci, která bude vyžadovat minimálně 10 dnů absolutního klidu a poté bude moci začít postupně znovu trénovat. Jeho účast v domácí Grand Prix v Jerezu je vyloučena, zde ho nahradí testovací jezdec Suzuki, Japonec Takuya Tsuda.
 
„Tato operace proběhla bez komplikací s ohledem na to, co mi doktoři před tou operací říkali. Chtěl bych všem poděkovat za jejich péči, kterou mi věnovali od sobotního pádu v Austinu. Dostal jsem také spoustu zpráv přes sociální sítě od mých fanoušků, což mí dává velkou sílu. Nyní budu potřebovat spoustu energie na rekonvalescenci tak, abych se co nejdříve vrátil zpět za řídítka mého motocyklu,“ řekl Alex Rins.

 


Další články sekce MotoGP