KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rivola: Pozitivní první krok

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Aprilia
Rivola: Pozitivní první krok
13.02.2020
 

Massimo Rivola hodnotí první testy nového motocyklu velmi pozitivně, zároveň ale dodává, že se jedná teprve o první krok na začátku dlouhé cesty.


U Aprilie hodnotí průběh letošních úvodních testů, které proběhly na malajském okruhu Sepang International Circuit, velmi pozitivně. Aleix Espargaró se prosadil do nejrychlejší desítky a na prvního Quartarara ztrácel pouhé tři desetiny sekundy.

Zároveň ale manažer továrního týmu Aprilia, pan Massimo Rivola, říká, že sice tyto výsledky předčily očekávání, ale tým musí zůstat nohama na zemi a tvrdě pokračovat v další práci.

„Zatím to vypadá dobře, ale musíme zůstat nohama na zemi. Již nyní ale mohu říct, že nová motorka je velkým krokem kupředu a Aleix s ní byl opravdu spokojený. Bylo příjemné jej vidět, jak po prvních dvou kolech přišel do boxu se slzami v očích a řekl: Konečně Lidé v Noale odvedli skvělou práci, nový motor funguje dobře, ale je před námi ještě dlouhý cesta. Nyní máme dobrý základ, ale je to teprve první krok, od kterého se můžeme dál odrazit k tomu, abychom byli konkurenceschopní,“ řekl Massimo Rivola.


Další články sekce MotoGP