KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. května do 26. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rossi Desátý titul bych si zasloužil

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Yamaha
Rossi Desátý titul bych si zasloužil
21.02.2019
 

Valentino Rossi je přesvědčen o tom, že desátý titul mistra světa v královské kubatuře MotoGP by si opravdu zasloužil.


Valentino Rossi v minulém týdnu oslavil čtyřicáté narozeniny, ale i přesto má italský závodník stále obrovskou chuť do závodění a jak nyní sám přiznal v rozhovoru pro italské noviny, jeho největším snem je získat desátý titul mistra světa. Zároveň Rossi přiznal, že je přesvědčen o tom, že by si jej zasloužil. 

Zároveň Rossi zavzpomínal na skutečnost, kdy již dva mistrovské tituly prohrál až při posledním závodě sezony na okruhu Ricarda Torma ve Valencii, a to v letech 2006 a 2015.

„Člověk musí být realista, sám si všímám toho, že před deseti nebo patnácti lety jsem byl trati ten nejrychlejší, což nyní již neplatí. Zároveň ale cítím, že když dobře pracuji a jsem ve formě, pořád mohu být ten nejrychlejší. Asi je to již droga, ale kdybych teď měl zůstat doma, pak bych se necítil dobře. Ještě nejsem připravený na to, abych se závoděním skončil. Desátý titul je velký sen, kterému stále věřím. Dva tituly jsem již tratil v posledním závodě sezony, tak si myslím, že bych si ten desátý titul opravdu zasloužil,“ řekl Valentino Rossi


Další články sekce MotoGP