KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. března do 7. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rossi: Folgerův odchod mne mrzí

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Tech 3
Rossi: Folgerův odchod mne mrzí
26.01.2018
 

Valentino Rossi prohlásil, že odstoupení Jonase Folgera z letošní sezony MotoGP je velká škoda, protože se jední o velmi talentovaného mladého jezdce.

Jak jsme vás již dříve informovali, německý závodník Jonas Folger se nedokázal v průběhu zimní přestávky vyléčit a jeho zdravotní potíže přetrvávají, následkem toho musel vypovědět svoji aktuální smlouvu u týmu Monster Yamaha Tech 3 a v letošní sezoně královské kubatury MotoGP jej neuvidíme.
 
Jak nyní v jednom z rozhovorů prohlásil devítinásobný mistr světa Valentino Rossi, je obrovská škoda, že tak talentovaný jezdec musí nedobrovolně opustit šampionát. Zároveň Rossi přiznal, že ani tým není ve snadné situaci.
 
„Je to obrovská škoda, protože Jonas je mladý a velmi nadějný závodník. Několikrát už dokázal, že dokáže být extrémně rychlý, a že do královské kubatury patří. Není to pro něj snadná situace, ale já doufám, že se rychle zotaví a dokáže se brzy vrátit opět ve špičkové formě. Tato situace ale není snadná ani pro Herveho a jeho tým, protože v této době již není jednoduché najít dobrého jezdce, který bude ještě volný. Sám jsem zvědavý, jakého závodníka si Hervé vybere,“ řekl Valentino Rossi.

Další články sekce MotoGP