KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. března do 7. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rossi: Jorge by nám mohl pomoci

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Rossi: Jorge by nám mohl pomoci
04.01.2020
 

Valentino Rossi je přesvědčen o tom, že příchod Jorge Lorenza k Yamaze v roli testovacího jezdce by byl určitě prospěšný.


Italský závodník Valentino Rossi již dříve volal po posílení vývojového programu Yamahy. Nyní je reálnou možností, že se k Yamaze vrátí Jorge Lorenzo, který by mohl zastávat roli oficiálního testovacího jezdce továrny. Tuto variantu i samotný Rossi vítá.

Jak Valentino v jednom z rozhovorů prozradil, Jorgeho příchod k testovacímu týmu by mohl Yamaze výrazně prospět a tento tah by viděl jako velký přínos.

„Já osobně si myslím, že angažovat Jorgeho jako testovacího jezdce by byl ze strany Yamahy velmi dobrý nápad. Nejdříve je ale nutné zjistit, zda Jorge má vůbec zájem zastávat roli testovacího jezdce. Pokud je motivovaný a nechce již dál absolvovat tlak závodních víkendů má odjet 20 závodů za sezonu, ale přesto by rád dál jezdil na motorce, pak by to pro něj byla skvělá příležitost. Já osobně si myslím, že pokud by na Yamahu sedl, bude okamžitě rychlý,“ řekl Valentino Rossi


Další články sekce MotoGP