KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rossi: Marc je nejsilnější

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Rossi: Marc je nejsilnější
25.05.2019
 

Valentino Rossi přiznal, že Marc Márquez je aktuálně nejsilnějším jezdcem ve startovním poli MotoGP.


Valentino Rossi je nejstarším jezdcem na startovním roštu královské kubatury MotoGP, ale i přesto dokáže velmi často získávat nejlepší výsledky z jezdců na motocyklech Yamaha a stále má obrovskou chuť do další práce.

Aktuálně má Valentino podepsanou smlouvu u továrního týmu Yamahy do konce roku 2020, jak ale sám již několikrát prohlásil, že nevylučuje i další prodloužení tohoto kontraktu. Vše je ale samozřejmě závislé na výsledcích.

V jednom z nedávných rozhovorů právě na téma své budoucnosti Rossi hovořil.

„Rozhodně nepochybuji o tom, že kdybych zůstal doma, mělo by to jisté výhody a mohl bych se celý den válet na pláži. To ale samozřejmě neznamená, že přemýšlím nad koncem kariéry. Závodění mne baví a letos jsme opět blíže bojům o přední pozice. Musíme tvrdě pracovat kolo za kolem a přibližovat se špičce. Není to ale snadné, protože je zde Márquez, a to je velký problém. Aktuálně je nejsilnějším jezdcem a kdyby nehavaroval v Austinu, vyhrál by čtyři z pěti Grand Prix. A to ještě musíme doplnit, že v Kataru prohrál boj o vítězství až v poslední zatáčce,“ řekl Valentino Rossi.
 


Další články sekce MotoGP