KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. března do 7. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rossi nevylučuje smlouvu do 2020

Text: jnyk, Zdroj: Motorsport Magazin, Foto: Yamaha
Rossi nevylučuje smlouvu do 2020
27.01.2018
 

Valentino Rossi nevylučuje, že ještě před začátkem letošní sezony podepíše u Yamahy smlouvu do roku 2020, nicméně vyžaduje, aby byl v zimních testech konkurenceschopný.

Jak jsme vás již dříve informovali, španělský závodník Maverick Vinales prodloužil svoji aktuální smlouvu u továrního týmu Movistar Yamaha na další dvě sezony, tedy až do roku 2020. I když se ty samé informace objevily i o Valentinu Rossim, ten tyto spekulace okamžitě vyvrátil.
 
Nicméně i samotný Rossi již změnil názor a v jednom z nedávných rozhovorů prohlásil, že nevylučuje prodloužení své smlouvy ještě před začátek letošní sezony MotoGP. Nicméně jak Vale dodal, nejdříve chce vyčkat na výsledky předsezónních testů.
 
„S týmem jsme již o budoucnosti mluvili a mám z toho dobrý pocit. Nicméně nejdříve chci absolvovat zimní testy a poté udělat rozhodnutí. Testy jsou pro mne extrémně důležité, protože tam již uvidíme jasný náznak toho, jak si stojíme vůči konkurenci. Chtěl bych závodit dál, ale potřebuji, abychom byli konkurenceschopní, podle toho se rozhodnu,“ řekl Valentino Rossi.

Další články sekce MotoGP