KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rossi: Od Doviho by se mohl každý učit

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Rossi: Od Doviho by se mohl každý učit
11.11.2017
 

Valentino Rossi vyjádřil uznání Andrea Doviziosovi, když prohlásil, že od něj by se mohla spousta mladých závodníků učit.

Italský závodník Andrea Dovizioso se již v zítřejší Grand Prix  Valencie utká o mistrovský titul se současným lídrem šampiponátu Marcem Márquezem, na něhož před posledním závodem sezony ztrácí 21 bodů.
 
K letošní sezoně Doviho se v průběhu závodního víkendu ve Valencii vyjádřil i jeho krajan Valentino Rossi, když prohlásil, že právě od Doviho by se mohla většina jezdců MotoGP učit. Jak Rossi prohlásil, Doviho trpělivost a píle nakonec přináší ovoce a Andrea je po mnoha sezonách v boji o mistrovský titul.
 
„Pro mne je příběh Doviho opravdu zajímavý. Prožil si ve své kariéře opravdu obtížné chvíle a právě proto si myslím, že by se od něj mohla spousta jezdců učit. Nikdy se nevzdává, má obrovskou sebedůvěru a trpělivost, když se podíváte na fakt, že v předchozích 7 letech vyhrál jeden jediná závod. Tak to ale není jen v MotoGP, ale i v ostatních sportech potřebujete mít trpělivost a pak výsledky přijdou,“ řekl Valentino Rossi.

 


Další články sekce MotoGP