KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rossi: U Yamahy pojedu další 2 sezony

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Yamaha
Rossi: U Yamahy pojedu další 2 sezony
04.03.2018
 

Valentino Rossi při testech v Kataru prozradil, že již velmi brzy podepíše novou smlouvu s továrním týmem Yamaha na další dvě sezony.

Po testech na katarském okruhu Losail poskytl Valentino Rossi v jenom z rozhovorů jasný pohled na svoji budoucnost v šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů. I přestože se již spekulovalo o možném ukončení aktivní závodnické kariéry, Rossi tyto spekulace nyní vyvrátil.
 
Valentino přítomným žurnalistům prozradil, že by již velmi brzy měl podepsat novou smlouvu s továrním týmem Yamaha, která by měla být platná na další dvě sezony – tedy do konce roku 2020.
 
Zároveň Valentino vyloučil, že by již v příštím roce postavil na start svůj tým SKY VR46, který by mohl provozovat dvě satelitní Yamahy, které se uvolní po ukončení spolupráce s týmem Tech 3.
 
„V následujících dvou letech nebudu v královské kubatuře MotoGP provozovat vlastní tým. Hlavním důvodem je skutečnost, že mám v plánu velmi brzy podepsat smlouvu u Yamahy na další dvě sezony. Co se týče vlastního týmu, je to dobrá myšlenka pro moji budoucnost, ale stane se realitou nejdříve v roce 2021,“ řekl Valentino Rossi.

Další články sekce MotoGP