KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rossi: U Yamahy svítá na lepší časy

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com
Rossi: U Yamahy svítá na lepší časy
08.12.2019
 

Valentino Rossi prozradil, že u Yamahy vnímá změny, které jdou pozitivním směrem a mohly by pomoci lepším výsledkům.


Valentino Rossi prožil v roce 2019 obtížnou sezonu a v průběhu posledních 16 závodů se mu nepodařilo ani jednou prosadit na pódium. Jak ale celkově sedmý muž sezony 2019 prohlásil v jednom z nedávných rozhovorů, u Yamahy se začínají dít změny.

„Pro mne osobně to byla hodně obtížná sezona. Výsledky zůstaly daleko za našimi očekáváními. Očekávali jsme, že budeme silnější a konkurenceschopnější. Především v první polovině sezony jsme měli ale hodně těžké časy. Po Brně se naše situace o něco málo zlepšila, ale nepodařilo se nám získat další pódiové umístění. Byl jsem několikrát čtvrtý, ale pódium se už nepodařilo,“ řekl Valentino Rossi.

Poté pokračoval slovy: „Pozitivní je ale skutečnost, že je u Yamahy cítit zlepšení. Přišla řada nových mladých inženýrů, kteří do vývoje motocyklu přinesly svěží vítr. Udělali jsme první krok, který je potřebný k návratu do špičky. Myslím si, že u Yamahy můžeme být z pohledu budoucnosti optimističtí. Pracuje se mnohem lepším směrem a motorka je konkurenceschopnější.“


Další články sekce MotoGP