KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. března do 7. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rossi: Vše co musíme je vyhrávat

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com
Rossi: Vše co musíme je vyhrávat
29.11.2019
 

Valentino Rossi hodnotí pozitivně spolupráci s novým šéfmechanikem ale zároveň dodává, že nejdůležitější jsou jen výsledky.


První zimní testy ve Valencii a poté v Jerezu znamenaly také pro Valentina Rossiho první společnou práci s novým šéfmechanikem Davidem Munozem, který po několika letech na této pozici vystřídal Sylvana Galbuseru.

Samotný Valentino byl v hodnocení úvodních dnů nové spolupráce velmi pozitivně naladěn a potvrdil, že z jeho pohledu se určitě jedná o další krok kupředu. Zároveň ale Rossi dodává, že dobrá nálada v týmu je sice důležitá, ale nejdůležitější jsou výsledky.

„Naše myšlení rozhodně není problémem, problémem jsou výsledky. Pokud budou dobré výsledky, pak bude vše v pořádku. V opačném případě to nebude snadné. Vše, čeho musíme dosáhnout je vyhrávat. Je ale pravdou, že kluci v garáži mají z Davidova příchodu radost. Je mladý a má jiné pohledy na práci. Nyní se musíme všichni synchronizovat a dostat z motorky to nejlepší. David změnil spoustu věcí. Na práci se více připravuje a používá nové technologie, je to pro mne skvělá zkušenost,“ řekl Valentino Rossi.


Další články sekce MotoGP