KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. ledna do 20. ledna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rossi: Za svým názorem si stojím

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Yamaha
Rossi: Za svým názorem si stojím
20.04.2018
 

Valentino Rossi v Austinu opět prohlásil, že za svým názorem na incident v Grand Prix Argentiny si stojí, ale již se k tomuto tématu nechce vracet.

Jedním z velkých témat v podvečer Grand Prix na okruhu Circuit of the Americas byl samozřejmě i incident mezi Marcem Márquezem a Valentinem Rossim v předcházející Grand Prix v Argentině. Jak ale na své tiskového konferenci Rossi prohlásil, za svým názorem si stále stojí.
 
Samotný promotér závodů se rozhodl ani jednoho z obou aktérů nazapojovat do oficiální předzávodní tiskové konference, aby se předešlo případným slovním přestřelkám a eskalaci celé situace.
 
„Upřímně řečeno, aktuálně se chci soustředit jen na budoucnost a je pro mne nejdůležitější nadcházející víkend v Austinu. Bude důležité, abych udržel koncentraci a z naší motorky na této trati dostal maximum. Na této trati jsme mívali problémy. Samotný závod v Argentině jsem si ještě v klidu znovu shlédnul a můj názor se nezměnil. Stojím si za tím, co jsem řekl bezprostředně po závodě. Ale jak jsem již říkal, nechci se k tomu vracet,“ řek Valentino Rossi.

Další články sekce MotoGP