KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Smith: Čekáme na nové díly

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Smith: Čekáme na nové díly
28.07.2017
 

Britský závodník Bradley Smith potvrdil, že KTM připravuje pro druhou polovinu letošní sezony řadu nových dílů.

Britský závodník Bradley Smith má za sebou první polovinu letošní sezonu, kdy působí u továrního týmu rakouské továrny KTM. I když začátky nebyly vůbec snadné, Smith potvrdil, že u KTM se neustále pracuje na vývoji a za posledních 9 závodů vidí obrovský progres.
 
Pro nadcházející závody budou mít jezdci KTM k dispozici další nové díly a jak Smith přiznává, je přesvědčen o tom, že se progres z první poloviny letošní sezony podaří udržet i v druhé polovině šampionátu. Zároveň Smith dodává, že ohledně roku 2018 si rozhodně starosti nedělá.
 
„Při červencových testech na Aragónu jsme zkoušeli spoustu nového materiálu, je ale pravdou, že do Grand Prix v Brně již mnoho času nezbývá a ještě nevíme, zda se podaří všechny díly mít v Brně k dispozici. Při těchto testech jsme se ale opět posunuli vpřed, z toho mám velkou radost. Pak nás čeká domácí Grand Prix na Red Bull Ringu, kde bychom samozřejmě chtěli před domácím publikem předvést co nejlepší show. Proto se všichni snažíme, abychom na tento víkend byli co nejlépe připraveni, momentálně se ale tento boj odehrává především v továrně, kde se snaží vyrobit dostatek všech nových dílů,“ řekl Bradley Smith.

Další články sekce MotoGP