KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 22. července do 28. července 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Smith: Variantou je i Moto2

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Smith: Variantou je i Moto2
19.07.2018
 

Britský závodník Bradley Smith má pro rok 2019 dvě možnosti - stát se testovacím jezdcem nebo se vrátit do kubatury Moto2.

Britský závodník Bradley Smith stále zůstává bez smlouvy na příští sezonu, protože v barvách továrního týmu KTM jej střídá francouzský závodník Johann Zarco a Smithovi se doposud nepodařilo najít nové angažmá.
 
Již se zdá být téměř jasné, že v královské kubatuře MotoGP se Bradley pro rok 2019 neudrží. Nyní tento Brit zvažuje dvě možné alternativy – bude v příštím roce zastávat roli oficiálního testovacího jezdce nebo udělá krok zpět do kubatury Moto2 a bude doufat, že se mu v roce 2020 podaří do MotoGP vrátit zpět. 
 
„Jednali jsme i možnosti působení v týmu SIC Petronas, ale bohužel jsem byl informován, že se rozhodli pro jiného jezdce. Nyní se musím porozhlédnout po dalších možnostech a zároveň musím udělat rozhodnutí, jakým směrem se budu ubírat. Je zde možnost stát se testovacím jezdcem nebo se mou porozhlédnout v Moto2. Kubaturu Moto2 bych bral jako přestupní stanici, abych se udržel v příštím roce v Paddocku a poté si mohl zajistit místo v královské kubatuře pro rok 2020,“ řekl Bradley Smith.

Další články sekce MotoGP