KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. července do 21. července 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Smith: Zůstávám v závodním režimu

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Aprilia
Smith: Zůstávám v závodním režimu
01.02.2019
 

Bradley Smith počítá se startem až do pěti Grand Prix na divokou kartu, i proto se stále udržuje v závodním režimu.


Bradley Smith bude v letošní sezoně zastávat jak roli oficiálního testovacího jezdce továrního týmu Aprilia, tak i závodit v nově vzniklé kategorii elektrických motocyklů MotoE. Zároveň Bradley prozradil, že pro sezonu 2019 plánuje s továrním týmem Aprilie až pět startů na divokou kartu. 

I přesto ale Bradley zůstává v závodním módu a říká, že i při startech na divokou kartu pro něj bude důležitá finální pozice a bude bojovat s takovou chutí, jako když byl v loňské sezoně stabilní jezdec MotoGP.

„Ve finále pojedu v každém závodě na maximum, stejně tak, jako tomu bylo doposud. Pro mne je důležité, že jsem stále v závodním režimu. Jel jsem ve Valencii, poté jsem absolvoval zimní testy a v Kataru budu opět na trati. V Kataru budu také testovat, abych se co nejlépe připravil na start na divokou kartu. Na divokou kartu budu startovat proto, abych Aprilii držel co nejvýše ve výsledkové listině, to znamená, že se budu koncentrovat na to, abych byl co nejrychlejší. Při těchto startech hodím testovací režim za hlavu a pojedu jako každý jiný závodník,“ řekl Bradley Smith


Další články sekce MotoGP