KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. března do 14. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Stefan Bradl kritizuje elektroniku

Text: jnyk, Zdroj: Motorsport Magazin, Foto: Forward Racing
Stefan Bradl kritizuje elektroniku
23.05.2015
 

Německý závodník Stefan Bradl se pustil do otevřené kritiky jednotné elektroniky Magneti Marelli, která mu neustále působí problémy.

Německý závodník Stefan Bradl v loňské sezoně pravidelně bojoval v barvách privátního týmu LCR Honda o umístění v první pětce, pro letošní sezonu ale zažil s přechodem do týmu Forward Racing zásadní propad. Nyní již Bradlovi došla trpělivost a v jednom z rozhovorů začal otevřeně kritizovat techniku.
 
Největší problémy má dle svých slov Bradl právě s jednotnou elektronikou Magneti Marelli, kterou se lidem z týmu nedaří nastavit dle jeho představ a následně z této situace vyvstává řada dalších problémů, kvůli kterým není možné dosáhnout na kvalitní výsledky.
 
„Jsem opravdu absolutně nespokojený s materiálem, se kterým zde musím letos závodit. Elektronika na naší motorce jednoduše vůbec nefunguje. Už mne to opravdu obtěžuje, když musím neustále něco reklamovat a hledat řešení nekonečných problémů. Párkrát se to dá překousnout, ale když vás to neustále brzdí, máte toho již plné zuby. Nikdo z lidí od Magneti Marelli neví, kde je příčina našich problémů. Pro mne je to úsměvné, protože i když se mi pak omlouvají, připadám si podvedený,“ řekl Stefan Bradl.

Další články sekce MotoGP