KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Suppo: Letošní sezona je neuvěřitelná

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Honda
Suppo: Letošní sezona je neuvěřitelná
12.07.2017
 

Manažer továrního týmu Repsol Honda hodnotí dosavadní průběh letošní sezony královské kubatury MotoGP.

Po polovině odjeté sezony královské kubatury MotoGP jsou první čtyři jezdci tabulky šampionátu v pouhých deseti bodech. Na vedení šampionátu se doposud vystřídali Vinales, Rossi, Dovizioso a Márquez na motocyklech tří továren, tak vyrovnaná sezona zde již dlouho nebyla. Tuto situaci nyní komentoval manažer továrního týmu Repsol Honda.
 
Jak Livio Suppo v rozhovoru přiznal, tak vyrovnané síly tolika jezdců v polovině šampionátu již nepamatuje. Zároveň ale Suppo dodává, že právě tato situace pomáhá zvyšovat popularitu MotoGP u všech fanoušků motocyklového sportu, což je ve finále pozitivní efekt i pro všechny zúčastněné.
 
„Letošní sezona je opravdu nepředvídatelná. Abych byl upřímný, sám si ani nepamatuji sezonu, kdy by po devíti odjetých závodech dělilo první čtyři jezdce pouhých deset bodů. Pátý jezdec v pořadí ztrácí jen 26 bodů. My osobně ale můžeme být spokojení, Marc i Dani dojeli pětkrát na pódiu, Marc z toho dvakrát vyhrál, Dani jednou. Marc aktuálně vede šampionát, ale vše je stále otevřené a proto musíme pokračovat v naší práci. I to je jeden z důvodů, proč nás za pár týdnů ještě čeká i test v Brně,“ řekl Livio Suppo.

 


Další články sekce MotoGP