KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Suppo: Máme dobrý základ pro 2017

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Honda
Suppo: Máme dobrý základ pro 2017
02.12.2016
 

Livio Suppo je spokojený s tím, že všichni jezdci Hondy v královské kubatuře zůstávají na svých místech i pro sezonu 2017.

Celkem čtyři z pěti jezdců Hondy dokázali v letošní sezoně královské kubatury MotoGP vyhrát závod. Mezi ně se zařadil vedle mistra světa Marca Márqueze i Dani Pedrosa, Cal Crutchlow a Jack Miller. To je z pohledu Hondy velmi pozitivní informace a těchto výsledků si váží i samotný manažer HRC pan Livio Suppo.
 
Honda je také jedinou z továren v MotoGP, která se rozhodla pro příští sezonu se všemi aktuálními jezdci prodloužit smlouvu a nedochází tak k žádným přestupům. Jak Suppo prohlásil, se všemi jezdci je továrna spokojená a nebyl zde důvod pro změnu.
 
„Jednání o budoucnosti jsme zahájili velmi brzy, ale to u nás není nic výjimečného. Na jaře jsme tak již měli celkem přehlednou situaci, protože Marc potvrdil, že chce u Hondy zůstat. Dani k našem týmu také patří již řadu let, takže jsme se i s ním rychle dohodli, s oběma jezdci máme velmi dobré vztahy. Stejně tak mám radost z toho, že i tým LCR Honda pokračuje s Calem Crutchlowem a u týmu Marv VDS Racing pojede i příští rok Jack Miller a Tito Rabat. Myslím si, že stejné složení pro nás má řadu výhod. Myslím si, že máme položený velmi dobrý základ pro sezonu 2017,“ řekl Livio Suppo.

Další články sekce MotoGP