KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. července do 21. července 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Syahrin: Od Zarca se neustále učím

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Syahrin: Od Zarca se neustále učím
26.07.2018
 

Hafizsh Syahrin v polovině letošní sezony potvrdil, že od svého zkušenějšího týmového kolegy se neustále učí.

Malajský závodník Hafizsh Syahrin na poslední chvíli naskočil do týmu Monster Yamaha Tech 3 po odstoupení německého závodníka Jonase Folgera a i s minimálním časem na přípravu hned v úvodu sezony předvedl několik slibných výsledků. Při hodnocení první poloviny sezony je Hafizsh spokojený.
 
Jak tento sympatický malajský závodník v jednom z nedávných rozhovorů prohlásil, moc si této příležitosti váží a zároveň má velkou radost z toho, že je týmovým kolegou Johanna Zarca, od kterého se spoustu věcí naučil. 
 
„Od Johanna jsem se spoustu věcí naučil, především co se týče jeho jezdeckého stylu, i když jej má odlišný než já. S motorkou se pohybuje velmi klidně, čímž se mu daří tolik neopotřebovávat pneumatiky. Díky tomu je silný i na výjezdech ze zatáček, kde se mu daří motorku zvedat mnohem rychleji, než mně, mám se od něj ještě co učit. Zatím se ale nemusím stresovat, jsem v MotoGP první rok a vše je pro mne nové. Johann mi vždy říká, abych jezdil v klidu a jízdu na motorce si užíval, pak přijde i rychlost,“ řekl Hafizsh Syahrin

Další články sekce MotoGP