KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Syahrina čeká domácí Grand Prix

Foto: Monster Yamaha Tech3 Team
Syahrina čeká domácí Grand Prix
31.10.2018
 

Hafizh Syahrin stojí na prahu domácí Grand Prix, ve které chce post nejlepšího privátního jezdce potvrdit jeho týmový kolega Johann Zarco.


Po nedokončeném závodě v Austrálii, je francouzský jezdec Johann Zarco připraven pokusit se prosadit mezi nejrychlejší piloty v závodě MotoGP. Příležitost bude mít již tento víkend, kde se šampionát královské kategorie představí na jeho oblíbeném okruhu Sepang v Malajsii. Jeho snahu zde bude podporovat domácí závodník Hafizh Syahrin, který v Sepangu chce využít dokonalou znalost domácí tratě a podporu malajských fanoušků.

Hafizh Syahrin
„Těším se, až dorazím do Sepangu po dobrých pocitech, které jsme získali na Phillip Islandu. Ačkoli výsledek nebyl na konci skvělý, dvě třetiny závodu byly fantastické a já jsem se hodně naučil od jezdců před sebou. Byl jsem schopen zůstat blízko nich. Bohužel jsme ztratili předek ve čtvrté zatáčce, a také na rovince nám chyběla síla z motoru. Nemůžu se dočkat svého domácího závodu, což mi dává další motivaci. Pracujeme tvrdě a věřím v sebe. Určitě se tam budeme snažit udělat to nejlepší.“

Johann Zarco
„Sepang International Circuit je okruh, který se mi líbí a jeden z těch, kde mohu jezdit rychle. Doufám, že má Yamaha mi znovu nabídne dobrý pocit. Bude to, jako v Thajsku, tedy s velmi vysokými teplotami a obtížnými podmínkami pro závodění, ale cítím se i po havárii v Austrálii připravený na tento víkend. Proto se těším na dobré závodění a na co nejvíce bodů, abych byl prvním nezávislým jezdcem."


Další články sekce MotoGP