KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Tardozzi: Fabio dostane nabídku od všech

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Tardozzi: Fabio dostane nabídku od všech
07.11.2019
 

Manažer továrního týmu italské Ducat je přesvědčen o tom, že Quartararo bude mít pro rok 2021 na stole nabídku od každé továrny.


Francouzský nováček Fabio Quartararo předvádí v letošní sezoně královské kubatuře MotoGP skvělé výsledky, čehož jsou si vědomy i všechny motocyklové továrny zainteresované v této kategorii. Pro rok 2020 má ještě Quartararo platnou smlouvu u týmu Petronas, ale dá se očekávat, že po této sezoně o něj bude obrovský zájem.

Tuto informaci potvrzuje i manažer továrního týmu Ducati, pan Davide Tardozzi, který je přesvědčen o tom, že Quartararo bude mít pro sezonu 2021 na stole nabídky od všech továren.

„Fabio je neustále rostoucí hvězda a v následujících letech má v tomto sportu obrovskou budoucnost. Je rychlý, neustále hledá limit, a i přes svůj věk dokáže předvádět skvělé výsledky. Jeho potenciál je ještě větší než to, co doposud předvedl. Dle mého názoru o něj bude pro sezonu 2021 obrovský zájem, já osobně očekávám, že bude mít na stole nabídky od všech šesti továren. Každý jej bude chtít na své tovární motorce,“ řekl Davide Tardozzi.


Další články sekce MotoGP