KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 2. prosince do 8. prosince 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Tardozzi: Konkurence udělala pokrok

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Ducati
Tardozzi: Konkurence udělala pokrok
13.07.2019
 

Manažer továrního týmu Ducati přiznal, že jejich konkurence udělala velký pokrok, zatímco Ducati se nedaří vyřešit vlastní problémy.


Ve dvou posledních Grand Prix, které se jely na tratích v holandském Assenu a na německém Sachsenringu, zůstali jezdci továrního týmu italské Ducati za očekáváními. Jak nyní přiznal manažer týmu, pan Davide Tardozzi, protivníci udělali velký pokrok.

Zároveň také dodává, že zatímco konkurence kráčí neustále kupředu, u Ducati mají potíže vyřešit problémy, které jejich jezdce trápí. Zároveň ale Tardozzi věří, že závody po letní přestávce v Brně a na Red Bull Ringu jezdcům Ducati vyjdou lépe.

„Naše ztráta na špici v Assenu a na Sachsenringu byla výrazná, v Assenu jsme byli ale ještě v sobotu přesvědčeni o tom, že máme na to, abychom ostatním konkurovali. Bohužel nám ale vyšší teploty způsobily nečekané problémy. Musíme analyzovat, co se tam stalo a co nejlépe se připravit na další závody v Brně, Spielbergu a Silverstone. Je ale jasně znát, že naši soupeři udělali výrazný pokrok, zatímco nám se nedaří odstranit naše slabé stránky. Je před nám ještě spousta práce, ale Gigi pracuje na tom, aby naše problémy vyřešil. Není to jednoduché, ale neděláme si starosti,“ řekl Davide Tardozzi.


Další články sekce MotoGP