KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. července do 21. července 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Tardozzi: Marc neustále posouvá své hranice

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Tardozzi: Marc neustále posouvá své hranice
27.01.2019
 

Manažer továrního týmu Ducati očekává, že Valentino Rossi bude letos konkurenceschopný a zároveň předpokládá, že Marc Márquez opět zrychlí.


Manažer továrního týmu italské Ducati, pan Davide Tardozzi, se v jednom z nedávných rozhovorů pustil do hodnocení aktuální situace v královské kubatuře MotoGP. Dle slov Tardozziho je v MotoGP jen několik málo jezdců, kteří opravdu převyšují ty ostatní.

Jak Tardozzi prohlásil, mezi tyto jezdce bezpochyby patří Valentino Rossi i Marc Márquez. Zároveň ale manažer továrního týmu italské továrny dodává, že postupně se do této skupiny zařazuje i jeho svěřenec – Andrea Dovizioso.

„Valentino Rossi je stejný, jako Marc Márquez, akorát je o patnáct let starší. Oba tito jezdci patří mezi ty, kteří se vždy dívají dopředu a nenechají se ničím rozhodit. Většina jezdců se koncentruje pouze na příští závod a předvídají, co je čeká na nadcházející Grand Prix. Jezdci jako Valentino a Marc ale dobře ví, co budou jejich soupeři dělat v dalších třech závodních víkendech. Vždy jsou velmi dobře připraveni. Z tohoto pohledu se mění i Dovizioso, který za posledních pár let udělal obrovský pokrok. Co se týče nadcházející sezony, jsem přesvědčen o tom, že Valentino bude opět konkurenceschopný. Co se týče Marca, očekávám, že bude ještě lepší, než v loňské sezoně, již několik let neustále posouvá své hranice,“ řekl Davide Tardozzi


Další články sekce MotoGP