KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. února do 24. února 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Tech 3 s podporou Red Bullu změní barvy

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Red Bull
Tech 3 s podporou Red Bullu změní barvy
22.06.2018
 

Tým Tech 3 získá s příchodem KTM nového hlavního sponzora, což znamená odchod Monster Energy a rovněž zásadní změnu týmových barev.

Již při oznámení podpisu smlouvy rakouské KTM s týmem Tech 3, který se od příští sezony stane oficiálním satelitním týmem rakouské továrny, bylo jasné, že to bude znamenat odchod jednoho z hlavních sponzorů týmu v podobě Monster Energy.
 
Zde je samozřejmě hlavní příčinou skutečnost, že KTM je hojně podporována napříč všemi sportovními kategoriemi konkurenčním Red Bullem, který by si rozhodně nepřál, aby na strojí Tech 3 bylo umístěno logo Monsteru.
 
Nyní potvrdil i generální ředitel KTM, pan Stefan Pierer, že i tým Tech 3 získá pro sezonu 2019 silnou podporu ze strany Red Bullu, která bude mít rovněž vliv na zbarvení obou motocyklů, na kterých pojede Hafizsh Syahrin a Miguel Oliveira.
 
Pierer zároveň prozradil, že tým Tech 3 bude mít velmi podobné barvy, jako má juniorský tým Red Bullu ve Formuli 1 – Scuderia Toro Rosso.
 
„Mým cílem je, aby náš satelitní tým měl k dispozici motocykly téměř stejné technické specifikace, jako má tovární tým. Je to pro nás základní předpoklad, protože jen tak budou moci pomáhat s vývojem továrnímu týmu. Budeme mít podobnou strukturu, jako ve má Red Bull ve Formuli 1, Tech 3 pojede podobné světlemodré zbarvení, jako má Toro Rosso ve Formuli 1,“ řekl Stefan Pierer.

Další články sekce MotoGP