KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. srpna do 25. srpna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Valentino Rossi - Greatest Of All Time

Zdroj: MONSTERENERGY.COM
Valentino Rossi - Greatest Of All Time
06.05.2016
 

VIDEO - Vychází seriál Valentino Rossi: The Doctor - Epizoda 1z5 Greatest of All Time.

 
Už ho jistě znáte. Číslo 46, nezaměnitelná žlutá, úsměv, vtipy, obdiv a impérium, které vytvořil. Dvacet let úspěchů v MotoGP a Grand Prix jistě zajistilo Valentinovi Rossimu sportovní nesmrtelnost… ale opravdu ho znáte?
 
‘Valentino Rossi: The Doctor Series’ je příběh vyprávěný z pohledu jeho nejbližších i samotného Valeho. Nový pětidílný seriál se ponoří do počátků jeho slávy a představí divákům člověka, který zapsal své jméno do historie motocyklového sportu. Čerpá z archivních záběrů od Dorna Sports a přináší exkluzivní přístup k Valentinovi díky několika soukromým návštěvám Tavullia, kde má VR|46 své sídlo.
 
Třiceti sedmiletý Ital má na svém koně devět světových titulů, 113 vítězství Grand prix ve čtyřech třídách, 213 krát se dostal na stupně vítězů a vytvořil z čísla 46 nejosobitější značku od dob kdy Michael Jordan naposledy zavěsil pod číslem 23, ale jeho vliv dosahuje ještě dál a stejně jako u všech legend, překonal jeho sportovní odvětví. Jeho schopnosti závodníka, který se stále drží na špičce a neustále se vyvíjí, jsou postaveny na statistikách a úspěších, ale jeho šarm a osobnost má stejný zásah, který inspiroval miliony fanoušků.
 
‘Valentino Rossi: The Doctor Series’ sleduje svoji hlavní hvězdu při zábavě na Ranchi, na cestách s VR|46  a v jeho rodišti. Zároveň mapuje intenzivní emoce v záři reflektorů kolem jedné z jeho největších etap: MotoGP Gran Premio d’Italia v Mugellu. Valeho otec Graziano Rossi, Yamaha Racing MD Lin Jarvis, původní týmový kolega Colin Edwards, ředitel Dorna Carmelo Ezpeleta a hrstka jeho nejbližších přátel a spojenců, předávají zcela nové poznatky a názory na tohoto člověka, osobnost a sportovce.
 
„Spolupráce s Valentinem je vždy zajímavá,” říká Lin Jarvis, jeho dohlížitel v barvách Yamahy po dobu jedenácti let. „Je perfekcionista, vyžaduje od týmu hodně, ale dělá to společně s týmem. K dosažení svých cílů povzbuzuje všechny stejně. Je to obohacující zkušenost.”
 
Sám Valentino říká: „Závodění je pro mě o zábavě na motorce a pořád si to užívám tak, jak kdykoliv předtím. Jelikož jsem letos začal svůj dvacátý rok v kariéře MotoGP, bylo mi připomenuto spoustu mých nejlepších momentů, ale já se těším ještě na spousty dalších, které přijdou“
 
První z pěti dílů Valentino Rossi: ‘The Greatest of All Time’ se soustředí na to, jak se Valentino etabloval jako ikona na trati i mimo ní. Tento díl byl představen Valentinem dnes večer na exkluzivním promítání v Le Mans ve spojení s víkendovým Monster Energy Grand Prix de France. Následovat budou další čtyři epizody, které budou představeny v příštích třech měsících.


 

Video

Valentino Rossi: The Doctor Series Episode 1/5Další články sekce MotoGP