KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. srpna do 25. srpna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Valentino Rossi podepsal na další dva roky

Foto: Yamaha
Valentino Rossi podepsal na další dva roky
16.03.2018
 

Ital Valentino Rossi bude závodit v MotoGP minimálně do konce roku 2020.

 
Společnost Yamaha Motor Co., Ltd. oznámila prodloužení smlouvy s italským multišampiónem Valentinem Rossim. Ten bude pokračovat v továrním týmu Movistar Yamaha MotoGP další dvě sezony a v šampionátu MotoGP ho tak budeme vídat minimálně až do konce sezony 2020.
 
Valentino Rossi
„Když jsem v březnu 2016 podepsal svou poslední smlouvu s Yamahou, přemýšlel jsem, jestli to bude poslední smlouva, jako jezdec MotoGP. V té době jsem se rozhodl, že toto rozhodnutí přijmeme během následujících dvou let. Během těchto posledních dvou let jsem dospěl k závěru, že chci pokračovat, protože závodění, jako jezdec MotoGP, ale hlavně ježdění na M1, je věc, která mi dělá dobře.
Mám příležitost spolupracovat s mým týmem, se Silvanem, Matteem, se všemi mechaniky. Je mi také potěšením pracovat s japonskými inženýry, Tsuji-sanem a především Tsuya-sanem. Jsem šťastný.
Chci poděkovat Yamaze a zvlášť Linu Jarvisovi a Maio Meregallimu, za jejich důvěru ve mne, protože výzva je to obtížná - být konkurenceschopný až do 40 let Vím, že to bude těžké a vyžaduje to z mého pohledu hodně úsilí a hodně tréninku, ale jsem připraven, a proto podepisuji další dva roky.“


 


Další články sekce MotoGP