KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 13. do 19. ledna 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Valentino Rossi podepsal na další dva roky

Foto: Yamaha
Valentino Rossi podepsal na další dva roky
16.03.2018
 

Ital Valentino Rossi bude závodit v MotoGP minimálně do konce roku 2020.

 
Společnost Yamaha Motor Co., Ltd. oznámila prodloužení smlouvy s italským multišampiónem Valentinem Rossim. Ten bude pokračovat v továrním týmu Movistar Yamaha MotoGP další dvě sezony a v šampionátu MotoGP ho tak budeme vídat minimálně až do konce sezony 2020.
 
Valentino Rossi
„Když jsem v březnu 2016 podepsal svou poslední smlouvu s Yamahou, přemýšlel jsem, jestli to bude poslední smlouva, jako jezdec MotoGP. V té době jsem se rozhodl, že toto rozhodnutí přijmeme během následujících dvou let. Během těchto posledních dvou let jsem dospěl k závěru, že chci pokračovat, protože závodění, jako jezdec MotoGP, ale hlavně ježdění na M1, je věc, která mi dělá dobře.
Mám příležitost spolupracovat s mým týmem, se Silvanem, Matteem, se všemi mechaniky. Je mi také potěšením pracovat s japonskými inženýry, Tsuji-sanem a především Tsuya-sanem. Jsem šťastný.
Chci poděkovat Yamaze a zvlášť Linu Jarvisovi a Maio Meregallimu, za jejich důvěru ve mne, protože výzva je to obtížná - být konkurenceschopný až do 40 let Vím, že to bude těžké a vyžaduje to z mého pohledu hodně úsilí a hodně tréninku, ale jsem připraven, a proto podepisuji další dva roky.“


 


Další články sekce MotoGP