KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. března do 14. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Vratí se Loris Baz do WSBK?

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Avintia
Vratí se Loris Baz do WSBK?
06.10.2017
 

Francouzský závodník Loris Baz nenašel pro sezonu 2018 angažmá v královské kubatuře MotoGP a jako nejpravděpodopbnější se jeví jeho návrat do šampionátu Mistrovství světa Superbiků.

Francouzský závodník Loris Baz s největší pravděpodobností po skončení letošní sezony královskou kubaturu MotoGP opustí, protože se mu nepodařilo najít odpovídající angažmá. Jako hlavní cíl pro následující jednání si nyní tento Francouz stanovil návrat do šampionátu Mistrovství světa Superbiků.
 
Doposud Bazovi, který závodí na Ducati v barvách privátního týmu Avintia Racing, patří průběžná patnáctá pozice v tabulce šampionátu.
 
„V loňském roce jsem se touto dobou těšil na poslední závod ve Valencii, protože po těžkých pádech v Mugellu a Silverstone mne v této fázi sezony bolelo opravdu všechno a neustále. Letos jsem trošku zklamaný, protože vím, že zde nebudu moci zůstat. I přesto ale pojedu na maximum a pokud to podmínky dovolí, chtěl bych zajet nějaký velmi dobrý výsledek. V suchých závodech bude mým cílem opět první desítka,“ řekl Loris Baz.

Další články sekce MotoGP