KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. května do 26. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Vystřídá Rea Pedrosu u Hondy?

Text: jnyk, Zdroj: Motorsport Magazin
Vystřídá Rea Pedrosu u Hondy?
02.06.2018
 

V průběhu GP v Mugellu se odehraje důležité jednání mezi Jonathanem Reou a Alberto Puigem ohledně možného angažmá v příští sezoně.

Dani Pedrosa závodí v továrním týmu Repsol Honda již řadu let, dle nejnovějších informací se již ale jeho angažmá blíží ke konci. Jak je dobře známo, Pedrosovi vyprší na konci letošního roku jeho aktuální smlouva a Honda se zatím snaží najít adekvátního náhradníka namísto prodloužení aktuálního kontraktu s Pedrosou.
 
V rámci Grand Prix Itálie na okruh v Mugellu proběhne jednání mezi manažerem týmu Repsol Honda Alberto Puigem a britským superbikerem Jonathanem Reou. Jak je dobře známo, Rea se již delší dobu netají tím, že pokud přijde adekvátní nabídka do MotoGP, velmi rád ji využije. 
 
Tovární tým Hondy již dříve vedl jednání jak s Johannem Zarcem, tak Joanem Mirem, což potvrzuje skutečnost, že s Pedrosou se v barvách týmu Repsol Honda pro rok 2019 již nepočítá.
 
Jonathan již v minulosti v barvách továrního týmu Repsol Honda nastoupil, když v roce 2012 nahrazoval v Misanu a Aragonu zraněného Casey Stonera.

Další články sekce MotoGP