KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 9. prosince do 15. prosince 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Yamaha: Nemáme co ztratit

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Yamaha: Nemáme co ztratit
19.07.2019
 

Manažer továrního týmu Monster Yamaha prohlásil, že v druhé polovině sezony musí celý tým bojovat od prvního tréninku, nemají co ztratit.


Dalším, kdo se pustil v průběhu letní přestávky do hodnocení dosavadního průběhu sezony královské kubatury MotoGP, byl manažer továrního týmu Monster Yamaha, pan Massimo Meregalli. Dle jeho slov úvod sezony rozhodně nenaplnil očekávání, která před sezonou měli.

Zároveň ale Meregalli dodává, že oba jeho jezdci měli v průběhu první části sezony velkou smůlu. Mavericka Vinalese a Valentina Rossiho potkalo celkem šest pádů, pouze dva z nich byly ale způsobené vlastním zaviněním.

„Po osmi závodech máme na kontě pouhá čtyři pódiová umístění, mezitím jedno vítězství. To rozhodně není to, na co bychom byli zvyklí. Je ale pravdou, že nás také docela agresivně pronásledovala smůla. Oba naši jezdci měli celkem tři nedokončené závody a jen dva z toho byly jejich vlastní chyba. Cíl pro druhou polovinu sezony je ukázat naše silné stránky. Nemáme co ztratit a myslím si, že musíme útočit hned od prvního volného tréninku až do posledního kola nedělního závodu,“ řekl Massimo Meregalli.


Další články sekce MotoGP