KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Yamaha po druhém dni testů v Sepangu

Text: jnyk, Zdroj: TZ Yamaha Racing
Yamaha po druhém dni testů v Sepangu
05.02.2015
 

Jezdci továrního týmu Movistar Yamaha úspěšně dokončili druhý den zimní přípravy na malajském okruhu Sepang International Circuit.

Jezdci továrního týmu Yamaha dokončili druhý den tetování na malajském závodním okruhu Sepang International Circuit, kdy nejrychlejší čas zajel španělský závodník Jorge Lorenzo. Jeho týmový kolega Valentino Rossi zaznamenal během dnešního dne šestý nejrychlejší čas.
 
Jorge Lorenzo: „Čas na hranici 1:59 s byl opravdu dobrý výsledek. Ostatním jezdcům se k této hranici nepodařilo dostat, jedním z důvodů byl možná kluzký a docela nerovný povrch na tomto okruhu. Naše motorka se oproti loňské sezoně hodně zlepšila a i já osobně se cítím silný psychicky i fyzicky. Celkově jsme ve velmi dobré formě. Ráno jsme drželi stabilní časy okolo dvou minut, zatímco odpoledne už byla trať v horší kondici a nedalo se jezdit tak rychle. Cílem pro zítřek je zopakovat dnešní výkony nebo se ještě zlepšit.“
 
Valentino Rossi: „Dnešní den pro nás nebyl snadný. Ráno jsme měli problémy s vibracemi motocyklu v zatáčkách, protože jsme zkoušeli něco jiného. Na motorkách se ale motorka chovala celkem dobře. Celkově se mi ale jezdilo obtížně, protože celá motorka neustále vibrovala. Ráno se daly jezdit rychlé časy, ale nedokázal jsem na sto procent využít náš potenciál. Odpoledne jsme na motorce udělali několik změn a zbavili se těch vibrací. Moje rychlost nebyla tak špatná, ale s dnešním dnem nejsem zrovna spokojený. Zítra budeme v naší práci pokračovat, máme několik nápadů, které chceme vyzkoušet.“Jezdci továrního týmu Yamaha dokončili druhý den tetování na malajském závodním okruhu Sepang International Circuit, kdy nejrychlejší čas zajel španělský závodník Jorge Lorenzo. Jeho týmový kolega Valentino Rossi zaznamenal během dnešního dne šestý nejrychlejší čas."

Další články sekce MotoGP