KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. ledna do 17. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Exteria Racing se Suzuki

Tisková zpráva Extéria Racing
Exteria Racing se Suzuki
01.08.2018
 

Tým Michala Fojtíka před nedávnem sliboval velké novinky, těmi je pozice permanentního týmu Mistrovství světa Endurance a přesedlání na motocykly Suzuki.

 
Jak jsme slibovali je tady pár novinek, které by motofanoušek měl o nás vědět :-)
 
Michal Fojtík (majitel týmu):
 
„Pro sezónu 2018-19 jsme se stali oficiálně permanentním týmem šampionátu EWC – budeme se tedy účastnit všech závodů, které promotér vypíše. Po odjetých 4 závodech to vnímáme, jako obrovský úspěch a jsme za to moc vděční A cíl? No rozhodně bedna
 
Do této další výzvy se budeme snažit vstoupit s kompletně česko – slovenským týmem. Bohužel ještě nemůžeme otevřít kompletně karty a jezdce se kterými jednáme, ale koncem srpna už budeme moci dát vše ven :-)
 
Velkou změnou pro nás je také nové vybavení – od začátku našeho závodění v roce 2014 jsme spojeni se značkou BMW – i když máme krásné vzpomínky, tak je na čase udělat další krok – od příštího závodu už budeme sedlat motocykly značky Suzuki, a to jak v Alpe Adrii, tak v šampionátu EWC. Rovněž budeme od března 2019 dealeři Suzuki na severní Moravě :-)
 
Také do nové sezóny vstoupíme s poněkud delším jménem díky našemu velkému sponzoru, takže odteď hledejte Extéria KSPCS Racing Team :-)
 
Sledujte nás dále a držte nám palce – bez Vás by to nešlo“


 


Další články sekce MS Endurance