Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.

CEV Mistrovství Španělska – Alcarras

06.06.2017

Na okruhu Alcarras pokračovalo třetím kolem španělské silniční mistrovství, ve hře byly slabší kategorie, a tedy i česko-slovenští jezdci.

Circuit Alcarras ve Španělsku hostil třetí kolo silničního šampionátu RFME Campeonato de España de Velocidad. Na programu bylo tentokrát pouze závodění slabších kategorií PreMoto3 a Moto4 s 85GP. Nás nejvíce zajímalo, jak si povedou naši Ondřej Honzák a Ondřej Vostatek, ale i slovenský junior Michal Bulik.
V kategorii PreMoto3 byl tentokrát na programu pouze jeden závod. Ten se konal v neděli, kdy na okruhu pršelo. Vítězem se stal domácí Holdago, zatímco náš Ondra Vostatek dojel na 17. místě a body si tedy nepřipsal. Kategorie Moto4, která závodí společně s dvoutakty 85GP, měla na programu dva závody.  Ondra Honzák v sobotním prvním závodě Moto4 dojel na 11. místě (celkově byl v závodě šestnáctý). V druhém závodě, který si jel za deště v neděli, byl celkově na 16. místě, ale v hodnocení kategorie Moto4 byl desátý. Slovenský mladík Michal Bulik byl v obou závodech hned za naším závodníkem.