KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. června do 23. června 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

PJ Jacobsen se vrací do Ameriky

Foto: TripleM Honda SBK Racing
PJ Jacobsen se vrací do Ameriky
10.12.2018
 

Bývalý jezdec královéhradeckého Intermota a loňský účastník WorldSBK, PJ Jacobsen, pojede v roce 2019 americký silniční šampionát.


Bývalý závodník World Superbike a World Supersport, Američn PJ Jacobsen, bude v roce 2019 závodit v šampionátu MotoAmerica Supersport Series, pro který se dohodl na spolupráci s HSBK Racing a Celtic Racing. Jacobsen pojede na motocyklu Yamaha YZF-R6.
Američan Patrick Jacobsen má na svém kontě více jak 30 amatérských závodů, po kterých přestoupil nejprve k profesionálnímu závodění ve Flat Tracku a následně k silničním závodů v USA. Rodák z New Yorku odcestoval do zámoří, kde závodil postupně v British Superbike, World Supersport (mimo jiné také v dnes již zaniklém týmu Intermoto z Hradce Králové) a World Superbike. Letos předčasně ukončil angažmá v německém týmu TripleM Honda SBK Racing a nyní se tedy vrací zpět do rodného USA.

PJ Jacobsen
„Chtěl bych poděkovat HSBK a Celtic Racing, za tuto příležitost. Jsem připraven s nimi okamžitě začít a těším se společně s nimi na velmi silný rok. Všichni jsme velmi motivovaní a připraveni udělat, co můžeme, a věříme, že dokážeme dosáhnout velkých věcí.“
 


Další články sekce Národní série