KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Salacracing o sezoně 2015

Tisková zpráva týmu Salač Racing
Salacracing o sezoně 2015
05.02.2015
 

Loňský vicemistr mistrovství Moriwaki 250 Junior Cup, 13 letý Filip Salač bude mít pro letošní závodní sezonu opět napilno.

 
V lednu tohoto roku se Filip společně se španělským teamem Llinsual HMA RACING zúčastnil testovacího víkendu na okruhu ve španělské Cartageně. Na motocyklu Beon  najezdil několik set kilometrů a ke spokojenosti všech bylo rozhodnuto. Filip se pro letošní rok stane jezdcem Llinsual HMA RACING team s tovární podporou Beon při španělském mistrovství Pre Moto 3 CEV. Touto cestou děkujeme celému teamu za skvělou práci a majiteli Thomasovi za velkou pomoc se zajištěním zázemí pro celou rodinu, jelikož tento rok budeme většinu času trávit právě ve Španělsku, kde se bude Filip pilně připravovat na závody a samozřejmě se věnovat i škole.
 
Jako každoročně se i pro letošek zúčastníme ještě jednoho šampionátu, a to sice nově vypsaného ME Superstock 250cc na motocyklu Moriwaki, kde jsme využili nabídky Davida Ouředníčka a pod záštitou jeho teamu  Dafit Motoracing team se tak můžeme prezentovat nejen v zahraničí, ale především na domácím okruhu Autodrom Most. Tímto bychom rádi Davidovi poděkovali a moc se těšíme na spolupráci.
 
Při této příležitosti bychom chtěli ještě jednou poděkovat teamu Montáže Brož Racing team, především pak jeho majiteli Jiřímu Broži za podporu v loňském roce a další spolupráci pro rok letošní.  Velké díky patří všem ostatním partnerům, kteří nás podporují a bez kterých bychom tento sport nemohli dělat.
 
Filip Salač:
„I já bych rád poděkoval hlavně rodině, sponzorům a všem, co mi fandí a pomáhají. Jsem moc rád, že jsem dostal možnost účastnit se opět dvou různých šampionátů, protože každý trénink a závod navíc, pro mě znamená mnoho nových zkušeností a posouvá mě to zase o krok dál. I v tomto roce se budu snažit podávat co nejlepší výkony.“

Další články sekce Národní série