KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Ducati Panigale V4 S #17 je na prodej

Foto: ebay.it
Ducati Panigale V4 S #17 je na prodej
24.07.2018
 

Jak inzerovala továrna Ducati, všechny stroje z Race of Champions jsou na prodej.

 
V rámci letošního WDW se na okruhu v Misanu uspořádal velmi zajímavý závod mezi těmi nejlepšími piloty italské továrny Ducati. Ta s předstihem inzerovala, že všechny stroje, včetně toho, se kterým se měl závodu na osm kol zúčastnit Chaz Davies (kvůli zranění nemohl startovat), budou na prodej.
 
Na italském EBAY se nyní všechny stroje také objevily. Zakoupit si je můžete i se speciálním certifikátem pravosti, jež je podepsán samotným jezdcem, který s daným motocyklem v závodě startoval, ale i prezidentem továrny Ducati, panem Claudiem Domenicallim. Až do sobotního odpoledne si můžou fanoušci přihodit. Cena ale nebude pro každého. V době psaní tohoto článku bylo nejvíce přihozeno na stroj, se kterým startoval Troy Bayliss, a sice 82.700,- Eur, což je v přepočtu cca 2.137.795,- Kč.
 
Mezi nabízenými skvosty Ducati Panigale V4 S je i stroj se startovním číslem #17 v barvách Angel Nieto Teamu, se kterým v závodě startoval náš Karel Abraham. Aktuální cena tohoto motocyklu je v době psaní článku 29.100,- Eur (cca 752.235,- Kč).
 
Přihodit v aukci na stroj Karla Abrahama si můžete zde....
(níže na stránce naleznete další stroje startujících jezdců pod ikonou v podobě jejich startovního čísla)


 


Další články sekce Ostatní