Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.

MS Sidecar 2015 – Oschersleben sprint race

22.08.2015

V rámci German Speedweek na okruhu Motorsport Arena Oschersleben se konal finále letošního Mistrovství světa Sidecar, na programu sobotního dne byl první ze dvou závodů.

Na německém okruhu Motorsport Arena Oschersleben pokračovalo dnes Mistrovství světa Sidecar. V rámci German Speedweek se konají dva poslední závody letošního šampionátu a dnes byl na programu první z nich, tzv. Sprint race na 12 kol.
V závodě od prvního kola vedla zkušená posádka Tim Reeves a Gregory Cluze, která si nakonec dojela i pro 25 bodů za vítězství. Na druhé pozici celý závod jela nizozemská posádka Bennie Streuer a Geert Koerts, která druhou příčku dovezla až do cíle a tím udělala důležitý krok na cestě za světovým titulem, neboť dokázala porazit finskou posádku Pekka Päivärinta a Kirsi Kainulainenová, která skončila třetí a ztratila tak před finálovým závodem další čtyři body.
O titulu Mistra světa se rozhodne v neděli, kdy je na programu finálový závod na 15 kol.